Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@mygulets.com

Hirvatistan Yat Kiralama

Hirvatistan Yat Kiralama

 

Hırvatistan Mavi Yolculuk Gulet'ler Türkiye’den gitmiştir fakat Hırvat bayraklı  Türk guletleridir. Bizim Türkiye’deki yatlarımızda olduğu  gibi kaptan aşçı servis elemanları  olan donanımlı ve iyi hizmet vermeye çalışan Hırvat personelleri mevcuttur. Üstelik size güzel bir haberimiz var: Hırvatistan mutfağı mükemmeldir, özellikle  et yemekleri için harika diyebiliriz. Söylemeden geçmek istemeyiz ki Hırvatistan yemek kültürü  Türklerin damak zevkine uygundur muhteşem et yemekleri ve deniz ürünleri yemenin keyfine  varabilirsiniz, çünkü guletlerimizde  aşçılar çok deneyimli ve profesyoneldir. Bunun yanında deniz ürünleri de gerçekten muhteşem.

 Hırvatistan özellikle  adaları, denizinin temizliği ile görülmeye değer bir yer. Hemen hemen 1000 tane adası vardır ve dolayısıyla mavi yolculuk için mükemmel bir destinasyondur. Özellikle  Dubrovnik ve civarındaki korcula, mljet, hvar adarı muhteşem diyebiliriz. Biz acente olarak kesinlikle görmenizi öneriyoruz fakat belirtmek isteriz ki Hırvatistan’da mavi yolculuk fiyat olarak Türkiye’den %30  daha pahalı ve ayrıca yiyecek içecek tekne sahibi tarafından alınıyor belirli bir ücret karşılığında.

Hırvatistan mavi yolculuk  için yapmanız gereken Dubrovnik, Split veya Trogir gibi liman şehrinden güzel bir gulet veya yelkenli kiralamak.  Son yıllarda çok popüler olan Adriyatik adalarının en gözde adaları  hvar, milet, korcula, montenegro, kotor, tivat, budva  gibi irili ufaklı yüzlerce adaya yelken açıp küçük köyleri, kasabaları keşfedebilirsiniz.

Hırvatistan, mavi yolculuk için mükemmel bir tatil destinasyonudur. Son yıllarda bütün Avrupa ve dünyanın çeşitli ülkelerinden insanlar  Adriyatik kıyılarını ve o muhteşem adalarını görmek için gulet kiralayıp tatilin tadını çıkarıyorlar, sizler de bu fırsatı kaçırmayın.

Mavi yolculuğa başlamak için Dubrovnik veya  Split  havaalanına uçabilirsiniz, mavi yolculuk guletleri genelde bu limanlardan misafirlerini almaktadır.

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap