Mavi Yolculuk

Tatiller çalışan insanların, dinlenebildiği, keşfedebildiği gerçek anlamda yaşayabildiği zaman dilimidir. Bu yüzden tatillerimizi keyifli şekilde deneyimlemenin yollarını ararız. Mavi Yolculuk az bilinen ancak yapanların huzur bulduğu bir yolculuk. Ülkemiz kıyıları Ege ve Akdenize ev sahipliği yapmaktadır. Koylarımız ve denizlerimiz temiz ayrıca yılın büyük bir kısmında denizlerimize girilebilmektedir. Bodrum'dan başlayan ve Antalya'ya kadar devam eden bu cennet hattında çok özel koylar keşfedebilirsiniz. Gulet Tekneleri ile yapılan bu yolculukta doğayla kucaklaşacaksınız.

Mavi Yolculuk sizin ve sevdiklerinizin eşsiz bir zaman geçirebileceğiniz harika bir tatil. Guletle açıldığınızda belirlenen, Marmaris, Kekova, Kaş, Kalkan, Fethiye, Göcek, Bodrum ve Antalya sahillerininde yer aldığı rotalarda ilerlerken, denizin masmavi duruluğunu, yemyeşil çam ağaçlarının kusursuz dizilişine en önemliside verdiği huzuru unutamayacaksınız. Sevdiklerinize ve en önemliside kendinize bu iyiliği yapın.

Sizi strese sokan her ne varsa iskelede bırakın. Mavi yolculuk yaparken, kiralamış olduğunuz tekneye göre değişmekte olan imkanlar sunmaktadır. Bu imkanların başında, jet sky ve kano gelmektedir. Ayrıca deniz ekipmanlarıda mevcut olan teknelerde, durmuş ve konaklamış olduğunuz rotaya dahil noktalarda ayrı bir dünya olan deniz dünyasını keşfetme imkanınız olacak. İrili ufaklı balıkları gördükçe maviye daha çok tutulacaksınız. Tabii ki balık tutmakta mümkün.

Bu yolculuk genelde iki türlü gerçekleştirilmekte. Tekne Kiralama ve Kabin Kiralama olarak gerçekleştilen mavi yoluluk bütçeniz ölçüsünde tekne tatili deneyimi sunuyor.

Mavi Yolculuk Tekne Kiralama

Mavi Yolculuk Tekne KiralamaTekne kiralamak size özel gerçekleştirilen tur. 6 gece 7 gün yapılan turlarda ücretler kabin kiralamaya oranla daha yüksek. Fiyatlar genelde gulet teknelerin yaşına kabin konforuna sunduğu aktivite ve imkanlara göre sınıflandırılarak gerçekleştiriliyor. Bu fiyat politikalarına Mürettebatta dahil. Tabiki kaliteli bir mavi yolculuk için biz tekne kiralamayı öneriyoruz.

Yolculuğa çıkarken 7 gün mürettebatta dahil olmak üzere yetecek kadar erzak alışverişini siz yaparsınız. Teknede 3 öğün yemek hazırlanır ve mürettebat hizmeti sağlar. Tekne durduktan sonra konakladığınız noktada kahvaltı ederken karnınızı koydaki sessizlik, mavinin ve yeşilin tonları ruhunuzu doyuracak. Kahvaltıdan sonra içilen bir türk kahvesiyle yaşamın tüm yükünü kıyıda bırakacaksınız. Doğa sizi içine alacak ve büyüleneceksiniz.

Mavi Yolculuk Gulet Kiralama

Sevdiklerinizle ve ailenizle yüzerek, kano ve jet sky yaparak doğa ananın sunduğu tüm güzellikleri keşfedeceksiniz. Akşam Yemeğini yedikten sonra üzerinize huzurdan ve yorgunluktan kaynaklı bir ağırlık çökmesi söz konusu olabilir. Deniz üzerinde uyumanın keyfini yaşarken ertesi güne hiç olmadığınız kadar mutlu ve dinlenmiş olarak uyanmanız mümkün. Saatleri kurup gün doğumuna şahit olmanız temennilerimiz arasında yerini koruyor. Gün doğumu ardından tutacağınız balıkları mangalda yeme ve sevdiklerinizle paylaşma olanağınız olacak. Hayatınızın en güzel haftasını taahhüt ediyoruz.


Sitemizde yer alan teknelerimiz kaliteli olup tecrübeli mürettebatlara sahiptir. Gönül rahatlığıyla tüm teknelerimize gözatabilir size en uygun guleti seçebilir hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Tekne kiralamak ya da aklınıza takılan her hangi bir soru için mygulets.com olarak siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetindeyiz.

Sizin İçin Seçtiğimiz Kiralık Yatlar