Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@mygulets.com

Yunanistan Yat Kiralama

Yunanistan Yat Kiralama

Yunanistan, Balkanlar ve Ege denizin kesiştiği noktada bulunan ve ülkemizin komşu olan zengin tarihi, bozulmamış doğası ve kültürünü günümüze kadar taşıyan eşsiz turizm ülkelerindendir. Yunanistan ve 12 adalar'da Osmanlı ve Bizans hükümdarlıklarıyla gecen geçmişi ve 19 yy'da 28 devletten biri olup Osmanlı hükündarlığından ayrılan Balkan ülkesidir.

Yunanistan mavi tur severler için en önemli destenasyonlardan biridir. Çağlar boyunca türlü medeniyetlere ev sahipliği yapmış ve günümüzde de turizme açılarak yine ev sahipliği yapmaya devam eden Yunan Adaları bilinen en eski çağlarda bilim, sanat, kültür, sağlık ve eğitim merkezi olarak günümüze uzanan tarihi eserler bırakmıştır. Batı Anadolu kıyılarınca uzanan ve kıyılara çok yakın olan bu ada, adacık ve kayacıkların başlıcaları ve üzerinde yerleşim olanları: 

Rodos (Rhodes), Sömbeki (Symi), Kilimli (Kalymnos), İstanköy (Kos), İncirli (Nisyros), İlipsi (Lipsi), ileriye (Leros), Batnaz (Patmos), Çoban, Herke (Halki), İlyaki (Tilos), İstanbulya (Astypalea), Kerpe (Karpathos), Kızılhisar (Meis) ve Safran adasıdır (Safrano).

Yunanistan'da ailenizle veya arkadaş gruplarınızla gündüzleri tertemiz koyları ve kırsal zengiliğininde dinlenirken, geceleride dar sokaklarında tarihi yerleşkelerı görebilir, otantik restorantlarında kültürel lezzetlerini tadabilirsiniz.

Mavi yolculuklarınıza yeni bir rota daha eklemek ve unutulmaz bir tatil olsun istiyorsanız mutlaka Yunanistan'ı ve Yunan adalarını tercih etmelisiniz. 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap