Bozburun Yat Kiralama
Bozburun yat kiralama seçeneklerimiz ile siz de harika bir yat kiralama fırsatı yakalayabilir, sevdikleriniz ile güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Bozburun doğası gereği yat kiralama için oldukça güzel bir coğrafyadır. Bozburun yat kiralama seçeneklerimizi sayfamızdan görebilir ilgilendiğiniz yatlar ile ilgili teklif alabilir ya da müşteri temsilcimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. 

Bozburun’un en büyük özelliği ise bütün guletlerin Bozburun limanında  bağlı olması ve Bozburun limanından çıktıktan 15 dakika sonra  güzel bir koya demirleme imkanı sunmasıdır. Ayrıca Bozburun yarım adasında muhteşem koylar ve küçük köyler, kasabalar görme imkanı mevcuttur. En güzeli ise Bozburun kıyılarının bakmaya doyamayacağınız masmavi denizidir.

Bozburun, Muğla ili Marmaris sınırları içinde Türkiye'nin güneybatısında yer alan tatil beldesidir. Adını etrafını çevreleyen gümüşi dağlardan yani coğrafî görünümünden almıştır. Bozburun, gulet tipi yat yapımında ünlenmiştir. Marmaris marinasında bulunan yatların, guletlerin yarısından fazlası Bozburun yapımıdır. Bozburun'un tatil için seçilmesinin nedeni sessiz ve temiz çevreye sahip olmasıdır. Bunun yanı sıra, çok sayıda pansiyon ve restoran da tatilcilere hizmet vermektedir. Bu bölge, son günlerde özlem duyduğumuz daha sakin bir tatil, köy hayatına yakın bir yaşam tarzı isteyen turist türüne hitap eder ve son yıllarda daha çok mavi tur severlerin tercih ettiği destinasyon bölgesi olmuştur. Bölge Yunan adalarına yakınlığı, girintili çıkıntılı bir körfeze sahip olması ve denizin her daim kendi kendini temizleyebilmesi ile son yıllarda daha cazip olması sağlamıştır. 

Bozburun’u Ege ve Akdeniz’e bağlayan ‘Ada Boğazı’, Serçe Limanı ve Bozukkale gulet kiralama seçeneklerimiz ile ziyaret edilebilir. Kara turları ile de bölgenin diğer beldeleri olan Hisarönü, Orhaniye, Turgut, Selimiye, Bayırköy, Söğüt, Kızılger ve Taşlıca mutlaka gezmenizi önereniliriz. Yine hemen karşısındaki Yunanistan’ın Simi Adası görmek isteyen misafirlerimize tekne kiraladığınızda oluşturulacak rotanın destinasyonları arasına girebilir.

Bozburun yat kiralama fırsatlarımızı mutlaka inceleyiniz. Birbirinden güzel yat kiralama seçeneklerimiz ile mavi yolculuk ya da mavi tur yapabilir harika zamanlar geçirebilirsiniz.

rsatlarımızı mutlaka inceleyiniz. Birbirinden güzel yat kiralama seçeneklerimiz ile mavi yolculuk yada mavi tur yapabilir harika zamanlar geçirebilirsiniz.

Bozburun'da yatkiralama fırsatları ile kendinizi sakinliğin, şehir hayatından uzak oluşun tadını çıkarmaya bırakabilirsiniz ama erken rezervasyon fırsatları sayesinde de çağdaş dönemde alıştığımız lüksten vazgeçmiyor olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Bu yüzden elinizi çabuk tutun ve hak ettiğiniz tatili kazanın!

 

Bozburun Kiralık Yatları